Zgrzewarka próżniowa Vivax VS-120

 

Model

VS-120
Moc 120 W
Zasilanie Sieciowe
Napięcie 220-240V
Poziom próżni 80 kpa
  • Kod: 15169
  • Producent: Vivax
  • Dostępność: Dostępny
  • Czas realizacji: natychmiast
  • szt.
  • Cena netto: 202,44 zł / szt. 249,00 zł / szt.

Zgrzewarka próżniowa pakowarka Vivax VS-120

Zgrzewarka próżniowa Vivax VS-120 to profesjonalne urządzenie, które umożliwia pakowanie żywności w próżni, co pozwala na jej dłuższe przechowywanie bez utraty świeżości i wartości odżywczych. Zastosowanie tej zgrzewarki pozwala także na oszczędność miejsca w lodówce lub zamrażarce.

Zgrzewarka VS-120 wyposażona jest w mocny silnik o mocy 120 W i działa w oparciu o zasilanie sieciowe o napięciu 220-240V. Dzięki temu zapewnia solidne i niezawodne działanie. Urządzenie jest wyposażone w regulację poziomu próżni, którą można dostosować do rodzaju i ilości pakowanego produktu.

Maksymalna szerokość zgrzewu w przypadku VS-120 wynosi 30 cm, co pozwala na pakowanie większych porcji jednocześnie. Wydajność pompy próżniowej wynosi 60 l/min, co oznacza, że urządzenie jest w stanie wytworzyć odpowiednio silną próżnię w bardzo krótkim czasie.

Zgrzewarka próżniowa Vivax VS-120 jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych kuchni, restauracji, sklepów spożywczych oraz dla każdego, kto chce zadbać o dłuższe przechowywanie swoich produktów żywnościowych w warunkach domowych.

Zgrzewarka próżniowa pakowarka Vivax VS-120

Wysokiej klasy zgrzewarka próżniowa, dzięki której łatwo podzielisz produkt spożywczy na mniejsze porcje i błyskawicznie zamkniesz je hermetycznie we folii. Vivax VS-120 to urządzenie całkowicie zautomatyzowane, a do tego trwałe – obudowa wykonana ze stali nierdzewnej. Produkty umieszczone w workach próżniowych dłużej zachowują świeżość bez żadnych konserwantów a witaminy i składniki mineralne są w pełni zachowane

 

  • Tak zapakowane produkty na długo pozostaną świeże, a do tego można je gotować w wodzie, kuchence mikrofalowej i próżniowo. Wszystko to sprawia, że zgrzewarka próżniowa ułatwia zachowanie witamin i składników odżywczych w żywności, a Twoja rodzina może odżywiać się zdrowo.
  • Gotowanie próżniowe (Sous Vide) umożliwia konserwowanie żywności we własnym sosie. Podczas przygotowania nie następuje wysychanie żywności ani nie traci się składników odżywczych
  • Doskonałe również do przyprawionej i marynowanej żywności – opakowanie próżniowe utrzymuje pełnię aromatu
  • Szerokie i wytrzymałe zamknięcie hermetyczne daje pewność niezawodnego magazynowania

 

 

Zabezpieczenie żywności i zachowanie świeżości jest łatwe, szybkie oraz skuteczne. Możliwość pakowania suchego oraz mokrego jedzenia jest to bardzo ważny parametr zwłaszcza kiedy nasze potrzeby jedzeniowe są różnorodne. Ustawienie trybu prędkości pakowania bardzo ważne jeśli chcemy zachować również i wygląd danego produktu po wyciagnięciu z torebki. Pakowarka próżniowa to inteligentne urządzenie, które zaledwie kilkoma przyciskami możemy w sposób perfekcyjny zarządzać. Specjalna dysza, która jest w stanie w efektywny sposób wyssać powietrze z folii, saszetek, torebek i opakowań. Produkt uniwersalny do którego pasują wszystkie dostępne opakowania próżniowe przeznaczone do celów spożywczych.

 

W zestawie znajdziemy wszystkie potrzebne nam elementy do najbardziej efektywnego pakowania próżniowego. 5 sztuk woreczków próżniowych, 1 rolka  oraz specjalny wąż do odsysania. Komplety zestaw do użytku wraz ze wszystkimi niezbędnymi elementami. Łatwy i szybki start

 

Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna. Cały panel sterownia oraz przyciski są tak zaprojektowane, żeby ich obsługa była szybka, precyzyjna oraz efektywna. Celem zapakowanie próżniowego pożywienia należy włożyć otwarty koniec dowolnego woreczka w specjalny kanał próżniowy – przy otwartym urządzeniu. Po włożeniu woreczka należy zamknąć pokrywę urządzenia, lekko docisnąć i upewnić się, że folia została poprawnie założona. Należy sprawdzić docisk po dwóch stronach urządzenia. Specjalna klamra domknie urządzenie tworząc w ten sposób odpowiednią siłę ssącą. Jeszcze nigdy pakowanie próżniowe nie było tak proste, szybkie i wygodne.

 

Marka Vivax
Model VS-120
Moc 120 W
Zasilanie Sieciowe
Napięcie 220-240V
Poziom próżni 80 kpa
Szerokość produktu 38 cm
Wysokość produktu 8.9 cm
Głębokość produktu 14.6 cm
Szerokość w opakowaniu 42 cm
Wysokość w opakowaniu 12.5 cm
Głębokość w opakowaniu 19.8 cm
Maksymalna szerokość zgrzewu 30 cm
Temperatura robocza 0-40 stopni
Przyciski specjalne zaprojektowane przyciski soft touch
Kolor Srebrny/szary
Waga produktu 1.7 kg
Waga z opakowaniem 2 kg
Materiał stal nierdzewna plus ABS
Załączone wyposażenie Folie