Reklamacje i gwarancje

REKLAMACJE I GWARANCJE:
 
Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie pisemnego protokołu uszkodzenia / rozbieżności zawartości przesyłki sporządzonego w momencie odbioru towaru w obecności pracownika spedytora lub poczty i potwierdzonego przez niego. Zakupione i dostarczone towary są objęte dostarczaną wraz z towarem gwarancją producenta lub dystrybutora. Wszystkie produkty objęte są 24 miesięczną odpowiedzialnością sprzedawcy za niezgodność towaru z umową, zgodnie z przepisami ustawy  o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Wszystkie produkty oferowane w sklepie fotoelektro.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 
SERWIS
 
Jeśli zakupiony u nas towar ulegnie uszkodzeniu lub Państwa zdaniem funkcjonuje nieprawidłowo możecie go Państwo dostarczyć do nas, a my będziemy pośredniczyć w zgłoszeniu reklamacji w odpowiednim serwisie producenta.

W celu skrócenia procedury reklamacji gwarancyjnej zachęcamy Państwa do kontaktowania się bezpośrednio z odpowiednim serwisem producenta. W ten sposób zaoszczędzicie Państwo czas jaki potrzebny byłby na odesłanie towaru do nas a następnie od nas do serwisu producenta.

Zanim prześlecie Państwo uszkodzony sprzęt do nas prosimy o kontakt poprzez email lub telefonicznie.

Reklamowany towar musi być w oryginalnym opakowaniu wraz z oryginalnymi dodatkami dostarczonymi wraz z towarem (okablowanie, sterowniki, instrukcje, baterie itp.) Do przesyłki należy dołączyć kopię dokumentu zakupu.

Prosimy mieć na uwadze, że:

  • Nie jesteśmy serwisem sprzętu elektronicznego
  • Nie naprawiamy aparatów ani kamer
  • Nie sprzedajemy części zamiennych
  • Nie wyceniamy kosztów naprawy

Zdajemy sobie jednak sprawę, że konieczność oddania sprzętu do naprawy nie jest zdarzeniem przyjemnym, dlatego staramy się w tym pomóc w miarę naszych możliwości.