Realizacja zamówień

Firma Vitess SP. Z O.O. zobowiązuje się do realizacji złożonego zamówienia (potwierdzonego telefonicznie lub e-mailowo przez pracownika sklepu) najpóźniej w terminie 14 dni od daty potwierdzenia zamówienia.

Czas realizacji określamy na podstawie naszego stanu magazynu, spodziewanych dostaw, stanach magazynów naszych dostawców a także informacji uzyskanych od dystrybutorów i producentów. Mimo dołożenia wszelkich starań w przedstawianiu rzetelnych informacji o czasie realizacji, z uwagi na mnogość i jakość czynników (niedokładne informacje, błędy techniczne, przeszkody logistyczne itp.), które mają wpływ na tą informację, możliwe jest zarówno skrócenie jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia. Nasi konsultanci poinformują Państwa o ewentualnie wydłużającym się czasie realizacji zamówienia.

Czas realizacji = czas dostawy do naszego magazynu + 1 dzień roboczy na dostawę przez kuriera.

Zakładany 1 dzień roboczy na dostawę firmą kurierską spełniony jest w przypadku 90% przesyłek. Niestety możliwe są opóźnienia np. uszkodzenie samochodu dostawczego, wypadek. Przewidując termin dostawy do Państwa, należy uwzględnić możliwość wystąpienia opóźnień z winy firmy kurierskiej.