Zgrzewarka próżniowa Vivax VS-1103 biała

Zgrzewarka próżniowa Vivax VS-1103 to urządzenie idealne dla osób, które chcą zachować dłużej świeżość swoich produktów spożywczych. Zgrzewarka pozwala na hermetyczne zamknięcie żywności w workach próżniowych, co z kolei zapobiega przedwczesnemu psuciu się produktów.

Urządzenie posiada moc 110 W, co zapewnia szybkie i skuteczne zgrzewanie worków próżniowych. Maksymalna szerokość zgrzewu wynosi 30 cm, dzięki czemu z łatwością można zgrzewać zarówno mniejsze, jak i większe opakowania. Wydajność pompy wynosi 60 l/min, co oznacza, że próżniowanie odbywa się szybko i sprawnie.

Zgrzewarka posiada również funkcję automatycznego zatrzymywania się, co chroni przed zbyt mocnym zgrzaniem worka i umożliwia kontrolowanie procesu zgrzewania. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i utrzymaniu w czystości, co sprawia, że jest idealnym narzędziem dla każdej osoby, która ceni sobie świeżość i długą trwałość swoich produktów spożywczych

 
MOC: 110 W
MAKSYMALNA SZEROKOŚĆ ZGRZEWU: 30 cm
WYDAJNOŚĆ POMPY: 60 l/min
  • szt.
  • Cena netto: 153,66 zł / szt. 189,00 zł / szt.
  • Niedostępny

Zgrzewarka próżniowa pakowarka Vivax VS-1103 biała

Wysokiej klasy zgrzewarka próżniowa, dzięki której łatwo podzielisz produkt spożywczy na mniejsze porcje i błyskawicznie zamkniesz je hermetycznie we folii. Produkty umieszczone w workach próżniowych dłużej zachowują świeżość bez żadnych konserwantów a witaminy i składniki mineralne są w pełni zachowane.

Zgrzewarka próżniowa pakowarka Vivax VS-1103 biała

Wysokiej klasy zgrzewarka próżniowa, dzięki której łatwo podzielisz produkt spożywczy na mniejsze porcje i błyskawicznie zamkniesz je hermetycznie we folii. Produkty umieszczone w workach próżniowych dłużej zachowują świeżość bez żadnych konserwantów a witaminy i składniki mineralne są w pełni zachowane.

Niezawodne i zdrowe magazynowanie żywności. 

  • Tak zapakowane produkty na długo pozostaną świeże, a do tego można je gotować w wodzie, kuchence mikrofalowej i próżniowo. Wszystko to sprawia, że zgrzewarka próżniowa ułatwia zachowanie witamin i składników odżywczych w żywności, a Twoja rodzina może odżywiać się zdrowo.
  • Gotowanie próżniowe (Sous Vide) umożliwia konserwowanie żywności we własnym sosie. Podczas przygotowania nie następuje wysychanie żywności ani nie traci się składników odżywczych
  • Doskonałe również do przyprawionej i marynowanej żywności – opakowanie próżniowe utrzymuje pełnię aromatu
  • Szerokie i wytrzymałe zamknięcie hermetyczne daje pewność niezawodnego magazynowania.

 

Funkcje

Zabezpieczenie żywności i zachowanie świeżości jest łatwe, szybkie oraz skuteczne. Możliwość pakowania suchego oraz mokrego jedzenia jest to bardzo ważny parametr zwłaszcza kiedy nasze potrzeby jedzeniowe są różnorodne. Ustawienie trybu prędkości pakowania bardzo ważne jeśli chcemy zachować również i wygląd danego produktu po wyciagnięciu z torebki. Pakowarka próżniowa to inteligentne urządzenie, które zaledwie kilkoma przyciskami możemy w sposób perfekcyjny zarządzać. Specjalna dysza, która jest w stanie w efektywny sposób wyssać powietrze z folii, saszetek, torebek i opakowań. Produkt uniwersalny do którego pasują wszystkie dostępne opakowania próżniowe przeznaczone do celów spożywczych

Jak używać urządzenia?

Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna. Cały panel sterownia oraz przyciski są tak zaprojektowane, żeby ich obsługa była szybka, precyzyjna oraz efektywna. Celem zapakowanie próżniowego pożywienia należy włożyć otwarty koniec dowolnego woreczka w specjalny kanał próżniowy – przy otwartym urządzeniu. Po włożeniu woreczka należy zamknąć pokrywę urządzenia, lekko docisnąć i upewnić się, że folia została poprawnie założona. Należy sprawdzić docisk po dwóch stronach urządzenia. Specjalna klamra domknie urządzenie tworząc w ten sposób odpowiednią siłę ssącą. Jeszcze nigdy pakowanie próżniowe nie było tak proste, szybkie i wygodne.

 

Marka Vivax
Model VS-1103
Moc 110 W
Zasilanie Sieciowe
Napięcie 220-240 V
Poziom próżni 60 kpa
Szerokość produktu 38.2 cm
Wysokość produktu 6.2 cm
Głębokość produktu 10.4 cm
Szerokość w opakowaniu 42.5 cm
Wysokość w opakowaniu 11 cm
Głębokość w opakowaniu 19.2 cm
Maksymalna szerokość zgrzewu 30 cm
Temperatura robocza 0-40 stopni
Kolor Biały
Waga produktu 1.7 kg
Waga z opakowaniem 2 kg
Materiał plastiki plus ABS
Załączone wyposażenie Folie