Odkurzacz VIVAX VC-702 ZEO

Odkurzacz VIVAX VC-702 ZEO jest zoptymalizowany pod kątem zgodności z najnowszymi normami energetycznymi i przepisami UE.
Dzięki mocy 700 W ten odkurzacz zachowuje taką samą wydajność jak wcześniejsze modele, ale przy niższym zużyciu energii, zmniejszonym poziomie hałasu i emisji kurzu.
Zbiera kurz w worku o pojemności 2,0 l, a także ma wysokowydajną podwójną szczotkę, która sprawi, że każdy dom będzie lśnił.

Odkurzacz VIVAX VC-702 ZEO wyposażony jest w filtr HEPA i jest idealnym partnerem w walce z kurzem i zanieczyszczeniami w gospodarstwach domowych

  • Kod: 15310
  • Producent: Vivax
  • Dostępność: Dostępny
  • Czas realizacji: natychmiast
  • szt.
  • Cena netto: 145,53 zł / szt. 179,00 zł / szt.

Odkurzacz workowy

Odkurzacz tradycyjny gromadzi kurz i zanieczyszczenia w przeznaczonym do tego worku. W momencie zapełnienia wystarczy wyrzucić pełny egzemplarz i wymienić go na nowy. Za sprawą szczelności worków, roztocza się nie ulatniają. Odpowiada on również za dodatkową filtrację, dzięki czemu wypuszczane przez odkurzacz powietrze jest czyste i pozbawione alergenów.

 

Optymalny poziom hałasu

Każdy odkurzacz hałasuje, ale nie każdy emituje równie wysokie natężenie hałasu. Ten model urządzenia działa skutecznie i niezawodnie, a przy tym jego hałaśliwość mieści się w standardowej normie – maksymalne natężenie dźwięków wynosi do 80 dB. Odkurzacz o tych parametrach będzie wygodny w użytkowaniu, choć oczywiście jego praca może przeszkadzać podczas słuchania muzyki lub drzemki.

Wielokrotne odkurzanie bez konieczności częstego usuwania zabrudzeń

Każdy odkurzacz może zgromadzić określoną ilość zanieczyszczeń. Im jest ona większa, tym rzadziej trzeba będzie usuwać nagromadzony kurz. Duża pojemność wpływa na gabaryty oraz ciężar urządzenia. Ten model odkurzacza umożliwia wielokrotne sprzątanie bez konieczności usuwania nagromadzonego kurzu – całkowita pojemność przestrzeni na zabrudzenia wynosi bowiem aż 2 litry.

Pełny worek Cię nie zaskoczy

Kurz i zabrudzenia są gromadzone wewnątrz odkurzacza, ale przestrzeń na nie jest ograniczona. By uniknąć konieczności ręcznego sprawdzania, jak dużo kurzu już się zebrało w urządzeniu, odkurzacz wyposażono we wskaźnik zapełnienia. Poinformuje on o tym, że najwyższy czas na usunięcie zebranych zabrudzeń. Przepełniony worek lub pojemnik na kurz nie tylko czyni urządzenie cięższym, ale też może mieć wpływ na skuteczność odkurzania i na uwalnianie się nieprzyjemnych aromatów podczas odkurzania.

Nie zaplączesz się w kable

Rozkładanie i składanie odkurzacza będzie zdecydowanie wygodniejsze i szybsze dzięki automatycznemu zwijaniu przewodu. Nie musisz zwijać kabla ręcznie, wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, a przewód zostanie wciągnięty do urządzenia. Modele z tą funkcją są łatwiejsze w przenoszeniu i przechowywaniu.

Odkurzacz Vivax VC-702 ZEO

Zoptymalizowany pod kątem spełnienia najnowszych norm energetycznych UE i przepisów, zgodnie z którymi odkurzacze nie mogą mieć mocy większej niż 900W. Nowy 700W Vivax VC-702 ZEO zachowuje taką samą wydajność jak poprzednie modele, ale przy niższym zużyciu energii. Vivax Zeo spełnia wszystkie nowe przepisy UE dotyczące żywotności silnika, poziomu hałasu, pojemności wlotowej i emisji pyłów

Specyfikacja:

 
 
Typ urządzenia Workowy
Moc (W) 700
Moc ssania (Pa) >13 kPa
Pojemność pojemnika na kurz (L) 2,0
Długość zasilającego (m) 5
Filtr wejściowy Gąbczasty
Filtr wyjściowy HEPA
Typ rury Tworzywo sztuczne w 2 nasadkach
Hałas (db) 79
Sprzęt Szczotka próżniowa 2w1, wąska szczotka
Szerokość (cm) 31,6
Wysokość (cm) 22,9
Głębokość (cm) 24,5
Szerokość opakowania (cm) 45,5
Wysokość opakowania (cm) 32,5
Głębokość pakowania (cm) 27,0
Waga urządzenia (kg) 2,6
Zasilacz 220–240 V prądu przemiennego