XIAOMI ROIDMI NEX X20 XCQ06RM

 • Kod: 14982
 • Producent: Xiaomi
 • Dostępność: Sprawdź dostępność telefonicznie
 • Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.
 • szt.
 • Cena netto: 1 129,27 zł / szt. 1 389,00 zł / szt.
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

Roidmi NEX X20 XCQ06RM - szczyt technologicznej doskonałości

Idealną czystość w domu zapewniaja przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt AGD, który użyjesz do sprzątania. Dzięki potężnemu odkurzaczowi Roidmi NEX X20 XCQ06RM możesz skrócić o połowę czas potrzebny na te zadania, a tym samym zwolnić cenny czas dla siebie. Możliwości odkurzania obejmują czyszczenie podłóg na sucho i na mokro, doskonałą autonomię, uzupełnione zwiększoną mocą ssania. Wszystkie te cechy gwarantują właścicielowi najwygodniejszą pracę z urządzeniem oraz niespotykany dotąd poziom czystości.

 

 

Czyszczenie 2 w 1

Odkurzacz Roidmi NEX X20 XCQ06RM w wyjątkowy sposób łączy technologie czyszczenia na sucho i na mokro. Uzupełniają się wzajemnie i pozwalają znacząco zaoszczędzić czas na tych procesach, zachowując przy tym ich najwyższą jakość.

 

Naprawdę wysoka moc ssania w Roidmi NEX X20 XCQ06RM

W celu najefektywniejszego sprzątania w odkurzaczu Roidmi NEX X20 XCQ06RM, zastosowano potężny system ssący. Jest w stanie dostarczyć do 138 watów, aby wyeliminować wszystkie najmniejsze zanieczyszczenia zarówno z gładkich podłóg, jak i dywanów.

 

Dwa procesy czyszczenia w tym samym czasie

Czyszczenie na mokro działa najlepiej, gdy po prostu wyczyścisz je na sucho. A poprzez natychmiastowe czyszczenie na sucho można osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.

 

Dystrybucja wody w unikalny sposób w Roidmi NEX X20 XCQ06RM

Biorąc jako przykład absorpcję cieczy przez korzenie roślin i przyjmując zasady ich systemu kapilarnego, zbiornik wody w Roidmi NEX X20 XCQ06RM i jego specjalne zawory są w stanie równomiernie rozprowadzać wodę po całej tkaninie z mikrofibry. Woda będzie dostarczana tylko wtedy, gdy będzie to wymagane i przestanie płynąć, gdy odkurzacz jest nieruchomy.

 

Magnetyczne mocowanie końcówki

Dla maksymalnego komfortu użytkowania nasadka do czyszczenia na mokro posiada zintegrowaną blokadę magnetyczną. To dzięki temu można ją błyskawicznie odłączyć przed wjechaniem na dywan i równie szybko zwrócić, by kontynuować sprzątanie na gładkich powierzchniach.

 

Innowacyjna szczotka rolkowa w Roidmi NEX X20 XCQ06RM

Szczotka rolkowa zainstalowana w głowicy głównej ma unikalne włosie nanowłókien, które może odpychać wodę. Dzięki tym właściwościom nie sklejają się i nie gromadzą brudu, ale są w stanie natychmiast zmieść wszystkie zanieczyszczenia bezpośrednio do rury odkurzacza, gdzie jest zasysany przez silny strumień powietrza.

 

 

Mniejsze zmęczenie dzięki ergonomicznej rączce

W Roidmi inżynierowie zwrócili szczególną uwagę na ergonomiczny projekt odkurzacza, a zwłaszcza jego uchwyt. Nowy NEX X20 XCQ06RM umożliwia zmianę pozycji dłoni o 270 °, przesuwając ją wzdłuż wszystkich krzywizn ciała, a tym samym za każdym razem wybierając najbardziej odpowiednią i wygodną pozycję.

 

Roidmi NEX X20 XCQ06RM zdobywa światowe nagrody

Pomimo całej swojej produktywności, nowy odkurzacz Roidmi NEX X20 XCQ06RM, którego cena jest dla niego więcej niż odpowiednia, ma lakoniczny i raczej surowy design. Zdobył już 6 międzynarodowych nagród za swój wygląd, takich jak Red Dot, iF Design Awards i Good Design Awards, a światowa społeczność doceniła jego projekt wizualny.

 

Przykład umiaru i stylu w Twoim domu

Tak dobrze zmontowany i przemyślany odkurzacz we wszystkich elementach wizualnych będzie trudny do ukrycia przed oczami. Dosłownie prosi o zainstalowanie go w widocznym miejscu, aby stać się częścią technologicznego i nowoczesnego wnętrza.

 

Roidmi NEX X20 XCQ06RM klasyczna monochromatyczna kolorystyka

Wśród podstawowych kolorów korpusu odkurzacza Roidmi NEX X20 XCQ06RM można wyróżnić tylko czerń i biel. Te dwa kolory doskonale komponują się ze wszystkimi innymi i sprawiają, że czyszczenie jest o wiele bardziej eleganckie, niż mogłoby się wydawać.

 

Doskonałość w mocy i wydajności

Odkurzacz Roidmi NEX X20 XCQ06RM to najbardziej postępowe urządzenie gospodarstwa domowego pod względem wydajności i wydajności.


 

Nowoczesny silnik Engine-X w Roidmi NEX X20 XCQ06RM

Przy prędkości obrotowej do 120000 obr / min Engine-X jest najnowocześniejszym silnikiem Roidmi. Wykazuje 30% wzrost mocy do 138 W w porównaniu z poprzednią generacją silników i tym samym pozwala osiągnąć niespotykany dotąd poziom jakości czyszczenia.

 

Najlepsze baterie litowe

Dzięki zastosowaniu akumulatorów najbardziej znanych marek LG i Samsung, odkurzacz Roidmi NEX X20 XCQ06RM może pracować bardzo długo na jednym ładowaniu. Ich ładowanie jest kontrolowane przez 8-kanałową stację ładującą BMS-X, która utrzymuje każdą baterię w doskonałym stanie i zapewnia do 65 minut pracy na baterii.

 

Najlepszy system filtrów Air-X w Roidmi NEX X20 XCQ06RM

Odkurzacz Roidmi NEX X20 XCQ06RM osiąga najwyższą wydajność dzięki wielopoziomowemu cyklonowemu systemowi filtracji Air-X. W procesie szybkiego obrotu cząsteczki kurzu, podobnie jak w wirówce, są przenoszone do specjalnego pojemnika, gdzie są zbierane i można je później łatwo usunąć.

 

Twój własny silnik w szczotce podłogowej

Dzięki indywidualnemu napędowi elektrycznemu szczotki odkurzacza czyszczenie staje się znacznie wydajniejsze i szybsze. Mechanizm ten pozwala na znacznie lepsze usuwanie nawet brudu, wełny i innych zanieczyszczeń przylegających do podłogi.

 

6-stopniowa filtracja

Łączna liczba filtrów pracujących na różnych poziomach w odkurzaczu Roidmi NEX X20 XCQ06RM odpowiada sześciu. Cztery z nich skutecznie filtrują napływające powietrze zatrzymując wszystkie duże cząsteczki, a po zadziałaniu cyklonowego systemu czyszczenia na wylocie strumienia powietrza stosowane są dwa filtry dokładne.

 

Długo oczekiwana i wyjątkowa ładowarka magnetyczna w Roidmi NEX X20 XCQ06RM

Takie eleganckie i wygodne rozwiązanie pozwalające na jednoczesne ustawienie odkurzacza w pionie i doładowanie świadczy o jego niezwykłej przemyślanej konstrukcji. Jedyne, co musisz zrobić, to solidnie przykleić stację ładującą do ściany, a reszta została już ustalona przez inżynierów z Roidmi.

 

Doskonała autonomia

Nawet 65 minut pracy na jednym ładowaniu akumulatora pomaga odkurzaczowi Roidmi NEX X20 XCQ06RM posprzątać pomieszczenie o powierzchni 420 metrów kwadratowych.

 

Idealne rozwiązanie do czyszczenia różnych elementów wyposażenia domu

Odkurzacz firmy Roidmi może zapewnić idealną higienę laptopa lub klawiatury komputera, usunąć roztocza z mebli tapicerowanych oraz utrzymać wnętrze samochodu i fotelik samochodowy w czystości. To uniwersalne urządzenie czyszczące wyposażone jest we wszystkie załączniki niezbędne do tych procesów, dzięki czemu praca z nim daje tylko pozytywne emocje.

 

Charakterystyka

 • Rodzaj czyszczenia: Suche, wilgotne
 • Rodzaj odpylacza: Pojemnik
 • Odłączany odkurzacz przenośny
 • System filtracji: 6-stopniowa filtracja
 • Pobór energii: 400 W.
 • Tryby pracy: 1 tryb + tryb Turbo
 • Objętość odpylacza: 0,4 l
 • Poziom hałasu: 83 dB
 • Dysza główna: Dywan podłogowy
 • Dodatkowe dysze: Ssawka do czyszczenia mebli tapicerowanych na sucho, szczelinowa końcówka
 • Rodzaj zasilania: Bateria (bezprzewodowa)
 • Czas ładowania baterii: 3 lata
 • Żywotność baterii: 10/60 min
 • Kompletny zestaw: Odkurzacz, dysze, instrukcja, karta gwarancyjna
 • Kolor: biały i czarny
 • Wymiary (WxSxG): 1191 x 259 x 158 mm
 • Waga: 2,6 kg