Quadrocopter X-Bee Drone 4.1 camera / żyroskop 6-osiowy / akrobacja 360 stopni / oświetlenie LED / WYPRZEDAŻ !!!

Wczuj się w rolę pilota śmigłowca i rozpocznij swoją podniebną, akrobatyczną przygodę! X-Bee Drone 4.1 Camera, pozwoli Ci nie tylko na podniebne szaleństwa, ale również sprawi, że spojrzysz na świat z lotu ptaka dzięki kamerze dołączonej do zestawu!

  • szt.
  • Cena netto: 195,12 zł / szt. 240,00 zł / szt.
  • Niedostępny

Wczuj się w rolę pilota śmigłowca i rozpocznij swoją podniebną, akrobatyczną przygodę! X-Bee Drone 4.1 Camera, pozwoli Ci nie tylko na podniebne szaleństwa, ale również sprawi, że spojrzysz na świat z lotu ptaka dzięki kamerze dołączonej do zestawu!

  • Solidna, plastikowo – styropianowa obudowa sprawia, że dron jest niezwykle lekki i zwinny w powietrzu, równocześnie zabezpieczając śmigła przed uszkodzeniami.
  • Dołączona do zestawu kamera o rozdzielczości 2 MP pozwoli Ci sprawdzić, jak wygląda świat z góry.

 

FOTOGRAFUJ Z PRZESTWORZY

Dzięki 2 MP kamerze, możesz nie tylko robić zdjęcia, ale również kręcić filmy podczas lotu. Wbudowany czytnik kart microSD ułatwia pracę, zapisując materiały bezpośrednio na dołączonej do zestawu karcie pamięci. Dzięki pilotowi zdalnego sterowania, o zasięgu aż do 200 m, możesz nagrywać materiały wideo nawet z dużej odległości.

AKROBACJE W POWIETRZU

Dzięki solidnej konstrukcji, wykorzystaniu połączenia plastiku ze styropianem oraz rozmieszczeniu 4 śmigieł na średnicy ponad 60 cm, lot drona jest precyzyjny i stabilny. 6-osiowy żyroskop zapewnia możliwość wykonywania dronem niesmowitych podniebnych akrobacji! Beczki, nurkowania, lot na prawym czy lewym boku – te wszystkie elementy wykonasz przy okazji zabawy X-Bee Drone 4.1!

KAMERA

Kamera o rozdzielczości 2MP pozwala na tworzenie kolekcji zdjęć z podniebnych wojaży. Ich zapisywanie możliwe jest bezpośrednio na kracie microSD, której czytnik wbudowany został w kamerkę.

KONSTRUKCJA

Konstrukcja oparta na plastikowo-styropianowej obudowie wokół 4 śmigieł, zapewnia pełną ochronę drona podczas lotu i lądowania.

AKROBACJE 360 STOPNI

6-osoiowy żyroskop umożliwia wykonywanie wielu skomplikowanych, powietrznych akrobacji z odległości aż 200m

DŁUŻSZA ZABAWA

X-Bee Drone 4.1 Camera możesz kupić z dodatkowym zestawem, w którym znajdziesz dwie dodatkowe baterie, wydłużające lot do blisko 30 minut. Do specjalnego zestawu dołączono również zapasowy zestaw 8 śmigieł, by w razie awarii nie przerywać zabawy.

Dane techniczne:

Kamera: 2 MP

Żyroskop: 6-osiowy

Czas lotu: Do 10 min. na jednej baterii

Ilość śmigieł: 4

Bateria: 900 mAh

Dystans sterowania: do 200m

Czytnik kart pamięci: microSD

Nagrywanie Audio/Video: bezpośrednio na kartę pamięci

Czas ładowania: 60 min (jednej baterii)

Zasilanie pilota: 6 x AA 1,5V

Oświetlenie: LED

Inne: Pilot zdalnego sterowania
Akrobacja 360 stopni

Wymiary: 61 x 61 x 10 cm

Konstrukcja: Plastik, styropian

Kolor: czarno-żółty

Zestaw: Dron, kamera, karta SD 1 GB, pilot zdalnego sterowania, 4 śmigła, ładowarka do baterii.