System HS w kompaktach

AUTORYZOWANY PARTNER FIRMY CANON: Aparaty Canon Kamery Canon

System HS oparty został na procesorze DIGIC 5
Będący wspaniałym połączeniem najnowszego procesora DIGIC 5 i czułej matrycy CMOS, system HS sprawia, że nagrania cechuje niski poziom szumów i wysoka jakość obrazu nawet przy słabym świetle, co ogranicza konieczność używania lampy błyskowej i statywu, wychwytuje ruch bez efektu rozmycia i zwiększa dostępny zasięg lampy błyskowej.
 nowosci


Czystszy obraz, lepsze kolory i więcej szczegółów we wszystkich sytuacjach

Nawet przy najwyższych czułościach ISO system HS zapewnia niski poziom szumu, umożliwiając uzyskanie szczegółowych obrazów o wiernych, pięknych kolorach. Dzięki temu można zrobić świetne zdjęcia w sytuacjach, w których zwykle nie jest to możliwe — przynajmniej nie bez użycia lampy błyskowej lub czegoś, na czym można położyć aparat.

 nowosci

Fotografuj bez lampy błyskowej, aby uchwycić prawdziwą atmosferę

Użycie lampy błyskowej jest często niezbędne, aby zapobiec rozmyciu obrazu w warunkach słabego oświetlenia, ale może zrujnować atmosferę, dając blade twarze i nienaturalne kolory. Może też być trudno zobaczyć miejsce zrobienia zdjęcia z powodu zbyt ciemnego tła. Aparaty z systemem HS umożliwiają fotografowanie bez użycia lampy błyskowej i uchwycenie w ten sposób chwili tak, jak ją pamiętasz.

nowosci

Rób ostre zdjęcia przy słabym świetle bez statywu

statywu Użycie lampy błyskowej jest często niezbędne, aby zapobiec rozmyciu obrazu w warunkach słabego oświetlenia, ale może zrujnować atmosferę, dając blade twarze i nienaturalne kolory. Może też być trudno zobaczyć miejsce zrobienia zdjęcia z powodu zbyt ciemnego tła. Aparaty z systemem HS umożliwiają fotografowanie bez użycia lampy błyskowej i uchwycenie w ten sposób chwili tak, jak ją pamiętasz.

nowosci

nowosci