Uchwyt zaciskany z pałąkiem do kamer GoPro GP934

  • Kod: 14148
  • Producent: Massa
  • Dostępność: Dostępny
  • szt.
  • Cena netto: 64,23 zł / szt. 79,00 zł / szt.

Kompatybilność:

Hero 6
Hero 5
Hero 4: Black Edition, Silver Edition, Black / Surf, Black / Music, Silver / Surf, Silver / Music
Hero 3+: Black Edition, Silver Edition
Hero 3: White Edition, Black Edition, Silver Edition
Hero 2: Outdoor Edition, Motorsoprts Edition, Surf Edition
Hero: Surf, Motorsports, Naked, Classic

oraz inne kamery sportowe wykorzystujące mocowanie standardu GoPro a także małe aparaty fotograficzne i kamery (udźwig do 600g)

Prezentujemy dwuelementowy uchwyt do kamer GoPro. Składa się z imadła o szerokiej skali regulacji, ramienia zakończonego z obu stron głowicami kulowymi oraz adapter systemu GoPro ze śrubą montażową.

Uchwyt pozwoli w łatwy i szybki sposób umieścić kamerę w trudno dostępnych miejscach - na ogrodzeniu, siatce, gałęzi drzewa, blacie stołu (przydatne np. podczas nagrywania vlogów), czy podczas uprawiania sportu - na rowerze czy deskorolce!

Uchwyt został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego u gumy. Nachylenie głowic można dowolnie regulować za pomocą bocznego pokrętła (pokrętło zaciska i blokuje jednocześnie obie głowice - tak samo jak uchwyty typu magic arm).

Głowice z dwóch stron zakończone są standardowym gwintem fotograficznym 1/4 cala, umożliwiającym montaż innych urządzeń - telefonów, czy małych aparatów fotograficznych!

Imadło pozwala na montaż uchwytu na obiektach aż do 5cm grubości! Szerokie, gumowe podkładki pewnie przylegają nawet do śliskich powierzchni, gwarantując bezpieczeństwo naszego sprzętu. Również imadło posiada z dwóch stron gwinty 1/4 cala, co ułatwia dopasowanie uchwytu do okoliczności.

Specyfikacja:

wykonanie: plastik / tworzywo sztuczne / guma
długość całego uchwytu: 22cm
długość części z imadłem: 12cm
długość pałąka: 10cm
zakres pracy imadła: do 5cm
zakres pracy głowic kulowych: 360 stopni
udźwig: do 600g
sposób montażu: na gwint statywowy 1/4 cala lub przez adapter GoPro
kolor: czarno-czerwony