SONY PS4 Platinum Wireless Headset

  • Kod: 13013
  • Producent: Sony
  • Dostępność: Sprawdź dostępność telefonicznie
  • Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
    Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.
  • szt.
  • Cena netto: 511,38 zł / szt. 629,00 zł / szt.


Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy SONY PlayStation 4 Platinum

Poznaj profesjonalne brzmienie grania w gry PS4, korzystając z naszego najlepszego jak dotąd zestawu słuchawkowego.Czas usłyszeć wszystko

Stań w samym sercu świata gier i poznaj zupełnie nowy wymiar dźwięku, korzystając z doskonałego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego platinum, który oferuje: Wzbogacony wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 we wszystkich grach PS4. Tryb 3D Audio gwarantuje precyzyjny dźwięk w kompatybilnych grach, który dobiega z każdej strony.
Niestandardowe tryby dźwięku umożliwiają usłyszenie dźwięków gier tak, jak zamierzyli ich twórcy.
Stylowy, składany zestaw słuchawkowy z wydłużonym czasem pracy na baterii oraz wtyczką 3,5 mm, z którego można korzystać w PlayStation VR i urządzeniach mobilnych.

 


Wzbogacony wirtualny dźwięk przestrzenny

Poznaj wzbogacony wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 we wszystkich grach PS4 – generowany przez technologię 3D Audio i przetworniki o średnicy 50 mm, dzięki czemu brzmienie jest niesamowicie wyraziste. Zyskaj przewagę nad przeciwnikami, słysząc doskonale każdy ich ruch i korzystając z precyzyjnych, wielowarstwowych brzmień.

 

 

Dźwięk 3D

Zanurz się głębiej w swoich przygodach, słysząc realistyczne odgłosy obiektów za pomocą trybu 3D Audio zestawu słuchawkowego.
 Obsługiwane gry nabierają całkowicie nowego wymiaru dzięki dźwiękom dobiegającym w trakcie gry z góry, dołu, sprzed i zza Ciebie. Dzięki temu znajdziesz się w samym centrum akcji.

 


Dźwięki rozgrywki

Odkryj, jak powinny brzmieć gry, korzystając z gamy niestandardowych trybów dźwiękowych stworzonych przez twórców gier, które zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe opracowane specjalnie do konkretnych gier.
Ustalaj taktykę gry, planuj kolejny atak albo po prostu rozmawiaj ze znajomymi, ciesząc się doskonałą wyrazistością ukrytego mikrofonu z funkcją redukcji hałasów.

 


Graj dłużej dzięki zasilającemu zestaw słuchawkowy akumulatorowi o wydłużonym czasie pracy.

 

 

 

 

 

 Dane techniczne:

 
do modelu PlayStation 4 
kolor czarno-srebrny 
typ słuchawki 
dodatkowe cechy bezprzewodowe