QUANTUUM QUADRALITE NAVIGATOR DODATKOWY ODBIORNIK DYSTRYBUCJA PL 2 LATA GWARANCJI

Dodatkowy odbiornik Quantuum Navigator bezprzewodowego sterowania i wyzwalania lamp błyskowych Quantuum z Serii Move, Pulse, Move Pro i Pulse Pro.

Dodatkowy odbiornik radiowy systemu Navigator, przeznaczony do współpracy z lampami Quantuum Up! Move, Move Pro, Pulse i Pulse Pro. Wyposażony w przełącznik grup i kanałów. Zasilany bezpośrednio z portu radiowego w lampie.

Navigator to system bezprzewodowego sterowania i wyzwalania lamp błyskowych Quantuum. Oparty jest na transmisji radiowej (433 MHz), która umożliwia pracę na jednym z 16 kanałów. W praktyce pozwala to bez przeszkód i zakłóceń operować jedną lub wieloma lampami jednocześnie. Nawet na doległość kilkudziesięciu metrów. Umożliwia dzielenie lamp na grupy (maksymalnie 16 grup), sterowanie każdą z osobna, jak również ich jednoczesne wyzwalanie po zamocowaniu nadajnika na sankach aparatu. Zapewnia synchronizację błysku do czasu 1/250 sekundy. Wyposażony jest w podświetlany ekran LCD informujący o aktualnie nastawionych parametrach.

  • Kod: 10902
  • Producent: Quantuum
  • Dostępność: Sprawdź dostępność telefonicznie
  • szt.
  • Cena netto: 47,97 zł / szt. 59,00 zł / szt.
  • Niedostępny

Dodatkowy odbiornik Quadralite Navigator bezprzewodowego sterowania i wyzwalania lamp błyskowych Quadralite z Serii Move, Pulse, Move Pro i Pulse Pro.

Dodatkowy odbiornik radiowy systemu Navigator, przeznaczony do współpracy z lampami Quadralite Up! Move, Move Pro, Pulse i Pulse Pro. Wyposażony w przełącznik grup i kanałów. Zasilany bezpośrednio z portu radiowego w lampie.

Navigator to system bezprzewodowego sterowania i wyzwalania lamp błyskowych Quadralite. Oparty jest na transmisji radiowej (433 MHz), która umożliwia pracę na jednym z 16 kanałów. W praktyce pozwala to bez przeszkód i zakłóceń operować jedną lub wieloma lampami jednocześnie. Nawet na doległość kilkudziesięciu metrów. Umożliwia dzielenie lamp na grupy (maksymalnie 16 grup), sterowanie każdą z osobna, jak również ich jednoczesne wyzwalanie po zamocowaniu nadajnika na sankach aparatu. Zapewnia synchronizację błysku do czasu 1/250 sekundy. Wyposażony jest w podświetlany ekran LCD informujący o aktualnie nastawionych parametrach.

 

Najważniejsze cechy produktu:

  • współpraca z systemem Quadralite Navigator
  • zasilany z gniazda w lampie
  • przełącznik dla grup i kanałów

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • odbiornik Quadralite Navigator

Dane techniczne:

Zasilanie                                                 

5V (bezpośrednio z portu radiowego lampy)

Wymiary 57x30x26mm
Waga 18g