Kategorie

PIÓRO CZYSZCZĄCE LENSPEN 3w1

Kod: 9259
Producent: Massa
Dostępność:
Dostępny
Cena brutto: 8,00 zł / szt.
Cena netto: 6,50 zł / szt.
szt.

PIÓRO CZYSZCZĄCE LENSPEN 3w1

do optyki aparatów fotograficznych, kamer video, wszelkiego rodzaju wyświetlaczy.
Shenzhen Massa Photography Equipment Co., Ltd. jest wiodącą firmą w branży fotograficznej, jako lider zdobyła uznanie i zaufanie klientów niemal na całym świecie - ich produkty posiadają wszelkie certyfikaty CE, ISO9001, ROHS

 

  • Pióra typu lenspen to najlepsza technologia czyszczenia dla wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych i wyświetlaczy, wypierająca klasyczne płyny i ściereczki. Dlaczego?
  • Lenspen to trzy środki czyszczące w jednym - ma trzy końcówki: wysuwany pędzelek z miękkiego włosia, oraz dwustronną wymienną koncówkę z powierzchnią zmywającą plamy i smugi oraz pozostawiającą warstwę ochronną (w wersji trójkątnej i okrągłej).
  • Pędzelek służy do usuwania pyłu, kurzu i innych tego typu zanieczyszczeń - jest bardzo delikatny, nie rysuje powierzchni soczewki. Po użyciu wsuwamy go wewnątrz obudowy pióra - włosie nie niszczy się ani nie łamie w torbie czy plecaku.
  • Płaska dwustronna końcówka z miękkiego materiału, zawiera specjalny związek, usuwający bez śladu w kilka sekund smugi, odciski palców i i tłuste zanieczyszczenia. Nie wilgotnieje ani nie wysycha. Po użyciu wystarczy tylko założyć pokrywkę, przekręcić względem niej lenspen, a czyścik się sam ponownie "napełnia".
  • W tej nowej wersji lenspen posiada wymienną końcówkę, w zależności od potrzeby decydujemy czy używać okrągłej powierzchni czyszczącej czy mniejszej, trójkątnej.
  • Lenspen jest bezpieczny dla soczewek, powłok, i w nie rysuje ich, i nie niszczy.
  • Lenspen jest nietoksyczny, bezpieczny dla środowiska, nie zawiera szkodliwych substancji.
  • Używając lenspena, wszystko, co potrzebne do skutecznego wyczyszczenia powierzchni mamy w jednym, małym piórze, mieszącym się w każdej torbie, futerale, plecaku i kieszeni

 

 


Opinie naszych Klientów

rzetelna firma

Sprzedaż ratalna

Santander

Przesyłki

paczkomaty

Tax Free

Zwrot podatku dla podróżnych TAX FREE
<