Czajnik Philips HD4646/00 Rzeszów Przemyśl

  • Kod: 12857
  • Producent: Philips
  • Dostępność: Dostępny
  • szt.
  • Cena netto: 96,75 zł / szt. 119,00 zł / szt.

Wysoka jakość wykonania

Czajnik bezprzewodowy Philips HD 4646/00 o mocy 2400 W wykonany został z trwałego tworzywa sztucznego. Dzięki temu dłużej będzie służył przy zachowaniu stylowego wyglądu. Dzięki obrotowej podstawie ustawisz czajnik w dowolnym kierunku, zapewniając sobie wysoki komfort użytkowania. Ponadto czajnik wyposażony został w płaski element grzejny. Zastosowanie tego typu rozwiązania sprawia, że wodę gotuje się szybciej, a urządzenie jest łatwe w czyszczeniu.

 

Praktyczne funkcjonalności

Czajnik Philips HD 4646/00 na dzióbku posiada zdejmowany filtr z mikrosiateczką, który powstrzymuje wszystkie drobinki kamienia przed przedostaniem się do szklanki. Dzięki temu uzyskasz większą czystość wody oraz klarowność napojów. Zdejmowana pokrywka z dużym otworem wlewowym pozwala na łatwe napełnianie oraz czyszczenie urządzenia. Dodatkowo czajnik wyposażony został w uchwyt do nawijania przewodu sieciowego, dzięki czemu przechowywanie czajnika stanie się łatwiejsze.

Komfort oraz bezpieczeństwo

Wieloelementowy system bezpieczeństwa zastosowany w czajniku bezprzewodowym Philips HD 4646/00 zabezpiecza przed włączeniem pustego czajnika. Wyłącza się również automatycznie po zagotowaniu wody lub po podniesieniu z czajnika podstawy. Czytelne wskaźniki poziomu wody znajdujące się z obu stron czajnika, umożliwiają obsługę zarówno prawą, jak i lewą ręką. Z kolei bezprzewodowa podstawa obrotowa umożliwia łatwe podnoszenie i odstawianie urządzenia. Dzięki tym rozwiązaniom komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania stoi na najwyższym poziomie.

Dane techniczne:

Typ urządzenia Czajnik bezprzewodowy
Moc 2400 W
Pojemność 1,5 l
Rodzaj grzałki Płytowa (ukryta)
Rodzaj filtra Standardowy
Materiał Tworzywo sztuczne
Wskaźnik poziomu wody Tak
Funkcje Obrotowa podstawa
Dodatkowe informacje Wielostopniowy system zabezpieczeń
Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu
Schowek na przewód
Chłodna obudowa
Wspomagane otwieranie pokrywy
Długość przewodu 0,75 m
Kolor Biały
Wysokość 24,9 cm
Szerokość 16,6 cm
Długość 23 cm