Kategorie

HOBOT LEGEE 668 RZESZÓW PRZEMYŚL

Kod: 12987
Producent: Hobot
Dostępność:
Sprawdź dostępność telefonicznie
Cena brutto: 1 999,00 zł / szt.
Cena netto: 1 625,20 zł / szt.
szt.

Hobot Legee 668 to najnowszej generacji robot mopujący, skanujący przestrzeń wokół siebie za pomocą lasera. Wyposażony w innowacyjny mechanizm sprzątający, którego głównmi elementami są dwa mopy i dysze natryskujące wodę na podłogę. Dodatkową zaletą tego urządzenia jest turbina zasysająca śmieci.

4-etapowy mechanizm czyszczący sprawia iż jest to najnowocześniejszy robot myjący podłogę. Robot odkurza śmieci i mopuje podłogę na mokro za pomocą dwóch ścierek założonych na mechanizm oscylacyjny.

Hobot LEGEE-668 wyposażony jest w lasery, koder, żyroskop, kompas elektroniczny oraz moduł szacowania pozycji, celem zbudowania mapy sprzątanego pomieszczenia. Wbudowane w urządzenie czujniki pozwalają na omijanie mebli i innych przeszkód. Zaawansowane układy obliczeniowe pozwalają zaplanować ścieżkę czyszczenia całego piętra.

Dwa spryskiwacze umieszczone obok ścierek spryskują podłogę wodą. Tylna ściereczka czyszcząca nie tylko wyciera na mokro i pozbywa się rozcieńczonych plam, lecz także poleruje podłogę.

Dane techniczne:


 

 

 

 

Zawartość opakowania:


Opinie naszych Klientów

rzetelna firma

Sprzedaż ratalna

Santander

Przesyłki

paczkomaty

Tax Free

Zwrot podatku dla podróżnych TAX FREE
<