Grill elektryczny TEFAL GC712834 OPTIGRILL NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA

  • Kod: 13192
  • Producent: TEFAL
  • Dostępność: Dostępny
  • szt.
  • Cena netto: 478,86 zł / szt. 589,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Grill elektryczny Tefal OptiGrill+ GC7128

Tefal OptiGrill+ GC7128 to niezawodny i wydajny grill elektryczny wyposażony w technologię Automatic Sensor Cooking. Urządzenie natychmiast wykrywa liczbę produktów umieszczonych na grillu oraz ich grubość, po czym dostosowuje automatycznie temperaturę i czas grillowania. Moc 2000 W pozwala na szybkie i precyzyjne przygotowanie grillowanych produktów, a czas nagrzewania ulega znacznemu skróceniu.

 

 

 

Niezastąpione funkcje oraz programy

Specjalny wskaźnik poziomu wysmażenia pozwala na bezpośrednie monitorowanie procesu grillowania: żółta, gdy jedzenie jest delikatnie wysmażone, pomarańczowa, kiedy średnio i czerwona, jeśli lubisz mocno wysmażone potrawy. Do wyboru 6 programów grillowania (czerwone mięso, drób, ryby, kiełbasy, hamburgery i kanapki/panini), które zapewniają automatyczne dostosowanie temperatury do każdego rodzaju żywności i doskonałe efekty grillowania. Dodatkowo możesz skorzystać z trybu do dań mrożonych i trybu manualnego z 4 ustawieniami temperatury.

 

 

 

Aluminiowe nachylone płyty

Nachylone pod kątem 7° płyty odprowadzają podczas pieczenia soki i tłuszcz do dużej tacki ociekowej. Płyty wykonane z aluminiowego odlewu, pokryte powłoką nieprzywierającą o powierzchni grillowania 600 cm². Dzięki temu Twoje mięso nie będzie przywierać do powierzchni grzewczych. Zimny uchwyt pozwoli Ci docisnąć grube steki, tak aby były doskonale wypieczone i soczyste. Duża taca na soki i tłuszcz pomaga zachować czystość blatu.

 

 

 

 

Dane techniczne:

Typ urządzenia Grill kontaktowy
Moc 2000 W
Rodzaj Grilla Zamknięty
Regulacja temperatury 4-stopniowa
Rodzaj powierzchni Płyta karbowana
Funkcje Programy automatyczne
Odprowadzanie tłuszczu
Dodatkowe informacje

Nienagrzewające się uchwyty,

Szuflada na tłuszcz,

Wskaźnik poziomu wypieczenia,

6 programów grillowania,

Pomiar grubości mięsa

Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)