Braun Satin-Hair 3 HD 350

Opis produktu
Braun HD 350

Specyfikacja produktu

Moc 1600W
Funkcja strumienia chłodnego powietrza image
Funkcja jonowania image
kolor Czarny
Prędkości 1
Ustawienia ciepła 2
Pętla do zawieszania image
elastyczny uchwyt image
Napięcie wejściowe AC 100-240V
Częstotliwość zasilacza 50/60 Hz
Końcówka koncentratora image
  • Kod: 10698
  • Producent: Braun
  • Dostępność: Sprawdź dostępność telefonicznie
  • szt.
  • Cena netto: 137,40 zł / szt. 169,00 zł / szt.
  • Niedostępny

Braun Satin-Hair 3 HD 350 to jedna z najmniejszych i najlżejszych suszarek z kolekcji Style&Go, która doskonale nadaje się do kształtowania swojego stylu w każdym miejscu na świecie. Model ten charakteryzuje się technologią Ionic, która zapobiega elektryzowaniu, a tym samym puszeniu się włosów. System podgrzewania podczerwienią gwarantuje dokładne i niezwykle szybkie suszenie. Możliwość ustawienia 2 stopni temperatury.Składany uchwyt sprawia, że jest to urządzenie kompaktowe, łatwe do przechowywania i przenoszenia. Długi przewód oraz oczko do zawieszenia ułatwią każdą stylizację.

Różne fryzury

Objętość

Objętość

Dodaj objętości i sprężystości każdej fryzurze! Potężny dyfuzor suszarki Braun Satin Hair 3 zwiększa objętość włosów u nasady, nadając Twojej grzywce zdrowy wygląd i połysk. Dodatkowa objętość przyda się każdej fryzurze - zarówno krótkim i prostym włosom, jak i włosom długim i kręconym.
Precyzja

Precyzja

Precyzyjnie ułóż fryzurę! Koncentrator suszarki Braun Satin Hair 3 kieruje strumień powietrza na odpowiedni kosmyk włosów, zapewniając szybki i dokładny rezultat stylizacji. Ciesz się kontrolą nad swoim wyglądem i z chirurgiczną precyzją eliminuj puszące i elektryzujące się kosmyki!

 

Maksymalna ochrona włosów

Zapobieganie przegrzaniu

Zapobieganie przegrzaniu

Tylna część suszarki Braun Satin Hair 3 jest skośnie ścięta pod kątem 20 stopni, aby zapobiec zatkaniu filtra przez włosy, co mogłoby doprowadzić do przegrzania suszarki. To proste, ale pomysłowe rozwiązanie wzornicze bardzo korzystnie wpływa na kondycję włosów!
Ochrona przed przesuszeniem

Ochrona przed przesuszeniem

Dzięki idealnie skalibrowanemu wentylatorowi suszarki Braun Satin Hair 3 równomiernie rozprowadzają ciepło, skuteczniej susząc włosy bez przesuszania. Funkcja ochrony przed przesuszeniem zapobiega powstawaniu tzw. gorących punktów i zapewnia włosom zdrowy wygląd i połysk.
Ochrona przed uszkodzeniem włosów

Ochrona przed uszkodzeniem włosów

Pomysłowy filtr siatkowy umieszczony w tylnej części suszarki Braun Satin Hair 3 pomaga uniknąć łamania włosów. Filtr chroni włosy przed wessaniem do wnętrza urządzenia i splątaniem. Dzięki temu stylizacja staje się jeszcze łatwiejsza, a w razie potrzeby można łatwo wyjąć filtr, by wyczyścić urządzenie.
Ergonomiczna budowa

Ergonomiczna budowa

Ciężar suszarki Braun Satin Hair 3 jest optymalnie wyważony, aby zapewnić łatwość i wygodę obsługi. Niezależnie od tego, czy chcesz dodać włosom objętości u nasady, czy też użyć koncentratora do precyzyjnego ułożenia fryzury, suszarka Braun Satin Hair 3 to idealne narzędzie w Twoich rękach.

 

Łatwość stylizacji

1700 W

1700 W

Idealna moc do delikatnej stylizacji - wyposażona w silnik o mocy 1700 suszarka Braun Satin Hair 3 skutecznie suszy włosy, chroniąc jednocześnie ich zdrowie i połysk. Układaj fryzury, nie niszcząc włosów i zapewniając im połysk oraz zdrowy wygląd!
3 ustawienia temperatury i nawiewu

3 ustawienia temperatury i nawiewu

Twoje włosy są jedyne w swoim rodzaju - Braun o tym wie, dlatego wyposażył suszarkę Satin Hair 3 w trzystopniową regulację temperatury i siły nawiewu, by spełnić potrzeby i wymogi Twojego rodzaju włosów oraz sprostać Twoim preferencjom w zakresie stylizacji. Możesz regulować temperaturę i siłę nawiewu, by uzyskać doskonały rezultat stylizacji, odpowiedni dla Twoich włosów!
Wyrzut zimnego powietrza

Wyrzut zimnego powietrza

Utrwal fryzurę! Naciskając przez kilka sekund przycisk wyrzutu zimnego powietrza, pozwolisz włosom ostygnąć i w ten sposób utrwalisz fryzurę. Funkcja wyrzutu zimnego powietrza chroni ponadto włosy, nie dopuszczając, aby ciepło pozostawało w nich dłużej, niż to konieczne. Ciepło zniknie, ale fryzura będzie się dłużej trzymać!
Wyjmowany filtr

Wyjmowany filtr

Opatentowany filtr chroni system przepływu powietrza przed zanieczyszczeniami. Filtr można łatwo czyścić, wyjmując go lub przecierając. Przedłuża to żywotność suszarki.