Akumulator BN-V507 900 mAh

  • Kod: 9620
  • Producent: Premium Gold
  • Dostępność: Dostępny
  • szt.
  • Cena netto: 39,84 zł / szt. 49,00 zł / szt.

Zastanawiali się kiedyś Państwo, czemu u innych sprzedawców można kupić akumulatory o pojemnościach rzędu 8000-8500mAh, godne... sporego akumulatora motocyklowego?
Jak to jest możliwe, kiedy rzadko który akumulator do kamery jest większy od paczki papierosów?

Odpowiedź jest prosta: Nie jest to możliwe.

Przy zastosowaniu dobrej jakości ogniw możliwe jest uzyskanie wyższej pojemności od do oryginalnego odpowiednika, lecz o maksymalnie 10-15% - nigdy kilkukrotnie wyższej.

Dla przykładu, jeśli posiadają Państwo oryginalny akumulator o pojemności 3850mAh, to niezależnie czy kupią Państwo zamiennik 5500mAh, czy 8000mAh, jego realna pojemność będzie się wahać od ok. 3700-4000mAh, w zależności od jakości użytych ogniw.

Na naklejce można napisać wszystko, a pytanie, jak się to będzie miało do rzeczywistości, pozostawimy bez odpowiedzi.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży akumulatorów pozwoliło nam zaoferować produkt  dorównujący jakościowo oryginałom, o doskonałych parametrach: akumulator firmy PremiumGold, sprawdzonej i docenionej przez tysiące zadowolonych klientów marki.

Oparty jest o posiadające elektroniczne zabezpieczenie przed przeładowaniem, najwyższej jakości ogniwa. Dokładna i drobiazgowa selekcja przy doborze materiałów używanych do produkcji pozwoliła stworzyć wydajne ogniwa przemysłowe, będące mniej szkodliwe dla środowiska. Zapewniają bezproblemową, równą i przede wszystkim długotrwałą pracę.

W przeciwieństwie do akumulatorów litowo-polimerowych, nasz akumulator może być ładowany w oryginalnej ładowarce, bez żadnych niepożądanych skutków, jak przegrzewanie się, czy uszkodzenie delikatnej, wewnętrznej elektroniki.

Nasze akumulatory są najczęściej polecanymi zamiennikami na wszelkich forach fotograficznych.

Są nie do pokonania w stosunku cena-jakość. Mają Państwo 12 miesięcy gwarancji, by się o przekonać o ich wysokiej klasie.

Zastanawiają się Państwo, czy dany akumulator będzie kompatybilny z posiadanym sprzętem?

Aby to ustalić, należy porównać symbol oryginalnego akumulatora z poniższymi odpowiednikami.

Jeśli któryś z nich odpowiada oryginałowi, akumulator będzie pracował z Państwa sprzętem, nawet jeśli nie został on wymieniony w dalszej części opisu - lista modeli aparatów / kamer pochodzi od producenta i może być niepełna.

 

Zastępuje akumulatory:

 

BN-V507 / BN-V514 / BN-V572

 

Dedykowany do JVC:

 

DVM50 / DVM70 / DVM80 / DVM90 / DVX10 / DVX4 / DVX40 / DVX7 / DVX70 / DVX8 / DVX80 / DVX9 / DVX90 / GR-DVM50U / GR-DVM75U / GR-DVX40A / M50 / M70 i innych