Adapter pierścień systemu COKIN P 67mm zam. P467

  • Kod: 12089
  • Producent: Massa
  • Dostępność: Dostępny
  • szt.
  • Cena netto: 7,32 zł / szt. 9,00 zł / szt.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości pierścień firmy MASSA umożliwiający zamocowanie do obiektywu uchwytu do filtrów systemu Cokin P.

Oferowany pierścień to jeden z dwóch elementów będących niezbędnymi, jeżeli chcemy zamocować do obiektywu filtr systemu COKIN P. Posiada gwint umożliwiający wkręcenie w obiektyw. Na jego zewnętrzną część nasuwa się holder - drugi z elementów pozwalających na korzystanie z tego typu filtrów.

Taki system montażu sprawia, że wszystkie filtry stają się uniwersalne - do montażu na innym obiektywie wystarczy kupić identyczny pierścień o odpowiedniej średnicy.

UWAGA: Na tej aukcji mogą mogą Państwo kupić pierścień MASSA w najlepszej cenie - identyczne pierścienie (wystarczy porównać zdjęcia) w ponad dwukrotnie wyższej cenie, są oferowane przez konkurencję pod nazwą "pierścień MASSA DTI". Gwarantujemy, że firma MASSA produkuje tylko jeden rodzaj pierścieni COKIN P - nie istnieją żadne technologie DTI, DG, AN, KNT czy WSA. Jesteśmy bezpośrednim importerem towarów marki MASSA i doskonale znamy jej ofertę. Zalecamy uważne przeglądanie ofert i sceptyczne podejście do tego typu opisów - może się okazać, że zapłacimy nie za jakość, a za... fantazję sprzedającego.

Pierścień wykonany jest z lekkiego aluminium czernionego galwanicznie o dużej trwałości. Po zamocowaniu holdera nie ma luzów, całość trzyma się mocno i pewnie.

Decydując się akcesoria typu COKIN, kupują je Państwo raz do wszystkich obiektywów - nie potrzeba zaopatrywać się w kilka takich samych filtrów o innych średnicach - problem rozwiązuje odpowiedni adapter.