Kategorie

EVERYBOT RS500 AUTOMAT MYJKA DO PODŁOGI Promocja!!! >> OD RĘKI W MAGAZYNIE NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA <<

Kod: 12548
Producent: Everybot
Dostępność:
Cena brutto: 598,00 zł / szt.
Cena netto: 486,18 zł / szt.
szt.

Everybot RS500 to robot mopujący do mycia podłóg. Nie odkurzy dywanów czy wykładzin, ale sprawi, że gładkie podłogi będą czyste i lśniące.

Everyboot RS500 wyposażony jest w dwie głowice myjące z nakładkami z mikrofibry, które obracając się zbierając bród z podłogi. Każda głowica ma pojemnik na wodę i rzepy do przymocowywania ściereczek z mikrofibry. Robot może sprzątać też na sucho ścierając np. kurz.

Everyboot RS500 ma nowoczesną stylistykę, jest starannie wykonany, prosty w obsłudze
i efektywny. Świetnie pasuje do nowoczesnego salonu, bez problemów zmieścimy go też na półce w szafie.

Uruchamiany systematycznie sprawi, że podłoga będzie czysta i błyszcząca. Wylana na podłodze herbata to też żaden problem, wystarczy postawić Everybota i uruchomić program punktowego sprzątania.

Robot mopujący jest przy tym prosty w obsłudze a dołączane do niego ściereczki można prać
w pralce (zalecamy delikatny program). Co ważne jest dużo cichszy od większości robotów odkurzających. To #idealny wybór dla osób, które szukają efektywnego robota mopiującego do mycia dużych pokoi. Co ważne nie musimy się obawiać że robot je porysuje, opiera się na miękkich krążkach, które są delikatne dla każdej podłogi .Everyboot RS500 obsługujemy za pomocą pilota. Do wyboru jest kilka opcji sprzątania: tryb automatyczny, sprzątanie wzdłuż ścian, jazda ruchem falistym, zygzakiem (do mocnych zabrudzeń), sprzątanie punktowe. Można też kierować robotem za pomocą pilota nakierowując go w określone miejsce.

Przygotowywanie robota do pracy jest bardzo proste i zajmuje tylko kilka chwil. Należy napełnić głowice czyszczące wodą i założyć na nie nakładki z mikrofibry. Otworami zamontowanymi w głowicach przedostaje się woda, która rozprowadzana jest na ściereczkach. Nakładki z mikrofibry można też lekko zamoczyć pod kranem i założyć wilgotne.

Suche ścierki, mają bardzo dobre właściwości chłonne. Doskonale nadają się do wycierania z podłogi rozlanej kawy czy innej cieczy. Są przy tym delikatne, dlatego Everybota RS500 można też używać do mycia okien, blatów, szyb a nawet karoserii samochodów. Pomocna okazuje się wówczas rączka zamontowana na obudowie
i zasilanie z akumulatora.

Everyboot RS500 świetnie sprawdza się w mieszkaniach gdzie są gładkie, lub twarde podłogi. Okazuje się nieoceniony w myciu powierzchni wykonanych na połysk, ale też płytek czy gresów o wyraźniejszej fakturze.

Mając RS500 nie trzeba ręcznie myć podłogi. Wystarczy uruchomić robota i wybrać odpowiedni program sprzątania, resztę robot zrobi za nas. My możemy w tym czasie pójść do sklepu czy zająć się innymi sprawami.

Osoby mające piętrowe domy nie muszą się martwić, że robot spadnie ze schodów czy antresoli. Specjalne czujniki zamontowane pod spodem obudowy w czasie rzeczywistym skanują podłogę i informują robota, że dojechał do krawędzi np. schodów. Wówczas Everybot zatrzymuje się i skręca w inną stronę. Dzięki temu można go używać do mycia stołów, blatów bez obawy, że z nich spadnie.

Jest też tak zaprojektowany żeby nie wjeżdżał na dywany. Podczas pracy generuje niewielki hałas (ok 55 dB) i nikomu nie będzie przeszkadzać.

 

Dane techniczne:

 

 • Nazwa produktu: AUTO DUAL-SPIN MOPPING CLEANER
 • Model: RS500
 • Pobór energii: 27Wh
 • Hałas: 50 dB
 • Metoda sprzątania: Losowy, Auto, intensywny, rogi, ręczny, „S” i „Y”
 • Czujnik przeszkody: 4 Point /4pcs of obstacle detection sensor
 • Czujnik klif: 4 szt of PSD sensor
 • Szybkość: 20cm/se
 • Czas pracy na zbiorniku wody: około 20 minut
 • Zasilanie: Lithium iron 11.1VDC, 220mA
 • Czas ładowania: 75 minut
 • Pełne ładowanie: 160 minut
 • Czas sprzątania: Około 50 minut
 • Sterowanie: Pilot na podczerwień
 • Czujnik światła
 • Czujnik przeciążenia silnika
 • Czujnik baterii
 • Samodiagnostyka

 

Różne tryby czyszczące zapewniają EVERYBOT RS500 zoptymalizowane sprzątania dla środowiska użytkownika: auto, Focus, Corner, ręczny, S, Y

Zdalne sterowanie Smart Sensor System Czyszczenie ręczne Czujnik światła
Można łatwo uzyskać dostęp do różnych funkcji odkurzacza samochodowego za pomocą pilota. Czujnik Cliff wykrywa schody
w dół oraz inne spadki, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia
Użyj trybu czyszczenia Handy i czyść bezpośrednio trzymając EVERYBOT. Tryb ten jest dobry do czyszczenia biurka, stołu, okna, powierzchni pionowych. Czujnik światła po zakończeniu sprzątania prowadzi robota do miejsc jeszcze nie sprzątniętych.


Rozbudowana konstrukcja mikrofibry Czyszczenie powierzchni suchych i mokrych
EVERYBOT RS500 wykorzystuje specjalnie zaprojektowane nakładki z mikrofibry w celu przyciągnięcia i usuniecia nawet drobnego pyłu. Robot Cleaner EVERYBOT czyści podłogi na mokro lub wyciera je do sucha, Ty wybierasz! Na mokro - wystarczy napełnić zbiorniki wodne, które będą na bieżąco nawilżać nakładki podczas całego cyklu sprzatania.

 

  Potężny dwu-głowicowy Mop Cleaner

Wyposażony w potężny, wbudowany silnik (5700RPM) EVERYBOT jest w stanie całkowicie usunąć nawet najmniejsze cząsteczki kurzu i pozostawić podłogi lśniące czystością! Dzięki kompaktowej konstrukcji, EVERYBOT może łatwo dotrzeć do obszarów domu, które można przeoczyć - pod spodem łóżka i kanapy, gdzie kurz lubi zbierać się w dość znacznych ilościach.
  Mop do czyszczenia z systemem auto nawilżania

Głowice z zbiornikami wodnymi posiadają wygodny system automatycznego dostarczania wody, EVERYBOT można łatwo wyczyścić podłogę na mokro przy użyciu mopów, ograniczając obsługę do napełnienia wodą raz na jakiś czas. 
  Opatentowane mopy z mikrofibry

Miękkie, mopy z mikrofibry do czyszczenia nie pozostawiają zarysowań, dzięki czemu czyszczone powierzchnie pozostaną bez nieprzyjemnych rys.

 


Sprzedaż ratalna

Santander

Opinie naszych Klientów

 
rzetelna firma

Tax Free

Zwrot podatku dla podróżnych TAX FREE

Przesyłki

paczkomaty
<