Kategorie

GoPro Karma Grip HERO5 Black AGIMB-004-EU RZESZÓW PRZEMYŚL

Kod: 12638
Producent: GoPro
Dostępność:
Dostępny
Cena brutto: 1 599,00 zł / szt.
Cena netto: 1 300,00 zł / szt.
szt.

Nagrywaj naturalnie stabilizowane filmy, w których zwykłe ujęcia będą wyglądać wyjątkowo. Ciesz się profesjonalnymi filmami w jakości kinowej podczas wycieczek pieszych i rowerowych lub w czasie zabawy z dziećmi w parku. Uchwyt Karma Grip umożliwia filmowanie z ręki oraz kamerą zamocowaną na ciele z niezwykłych perspektyw dostępnych tylko dla kamer GoPro - teraz z funkcją profesjonalnej stabilizacji obrazu. Proste w obsłudze elementy sterowania kamerą pozwalają na bieżąco włączać i wyłączać zasilanie, zmieniać tryby pracy, rozpoczynać i zatrzymywać nagrywanie, regulować kąt kamery oraz dodawać HiLight Tags (Tagi najlepszego ujęcia). Capture incredible... dzięki Karma Grip.

 

 

Zdumiewająca stabilizacja filmów.

Stabilizowany film tak płynny, że zwykłe ujęcia wyglądają wyjątkowo. Biegaj, skacz, spaceruj, jeźdź na rowerze... Karma Grip zapewni stabilny obraz, który rzuci Cię na kolana.

Trzymaj w ręce. Załóż. Zakochaj się.

Uchwyt Karma Grip można trzymać w ręce lub zamocować na ciele, aby nagrywać niewiarygodnie płynne filmy bez drgań.

Bezproblemowa wygoda.

Karma Grip i kamera GoPro są stworzone dla siebie. Wystarczy podłączyć kamerę GoPro, włączyć uchwyt i ruszyć przed siebie. Obydwa urządzenia można ładować równocześnie, a materiał filmowy przenosić bez potrzeby odłączenia kamery.

Niewiarygodnie płynne filmy bez drgań

Ciesz się niewiarygodnie stabilnymi filmami w jakości kinowej podczas wycieczek pieszych i rowerowych lub w czasie zabawy z dziećmi w parku.

Trzymaj w ręce. Załóż. Zakochaj się.

Uchwyt Karma Grip umożliwia filmowanie z ręki oraz kamerą zamocowaną na ciele z niezwykłych perspektyw dostępnych tylko dla kamer GoPro - teraz z funkcją profesjonalnej stabilizacji obrazu.

Zamocuj do kamery HERO5 Black

Uchwyt Karma Grip zawiera wszystko, co potrzebne do zamocowania kamery HERO5 Black (kamera sprzedawana oddzielnie).

Zgodność z kamerami HERO4

Możliwość zamocowania kamer HERO4 w uchwycie Karma Grip z szelkami Karma do kamer HERO4 Black + Silver (sprzedawanymi oddzielnie).

Zgodność z dronem Karma

Stabilizator kamery można łatwo odłączyć od uchwytu Karma Grip i zamocować do drona Karma w celu rejestrowania stabilizowanego materiału filmowego z lotu ptaka.

Sterowanie kamerą i kątem filmowania na bieżąco

Proste w obsłudze elementy sterowania kamerą pozwalają na bieżąco włączać i wyłączać zasilanie, zmieniać tryby pracy, rozpoczynać i zatrzymywać nagrywanie lub dodawać HiLight

Tags (Tagi najlepszego ujęcia).

Opcjonalny przedłużacz Użyj uchwytu Karma Grip z opcjonalnym przedłużaczem1. Zamocuj stabilizator na kasku, a uchwyt przypnij do ramiączka plecaka.

Łatwe ładowanie i przenoszenie materiału filmowego

Kamerę GoPro i uchwyt Karma Grip można ładować równocześnie, a materiał filmowy przenosić bez potrzeby odłączania kamery.

Wyjątkowo długa żywotność akumulatora

Wbudowany akumulator pozwala na zasilanie uchwytu i kamery GoPro nawet przez dwie godziny (przy pełnym naładowaniu).

70% szybsze ładowanie

Ładowanie uchwytu Karma Grip nawet o 70% szybsze2 dzięki zastosowaniu opcjonalnej, międzynarodowej ładowarki GoPro Supercharger z dwoma portami.

Zoptymalizowany pod kątem kamer HERO5 + HERO4

Zapewnia pełną kontrolę nad kamerą, jej ładowanie i przenoszenie zawartości w przypadku kamer HERO5 Black, HERO5 Session, HERO4 Black i HERO4 Silver.


Skład zestawu:

 • Karma Grip
 • Szelki Karma dla kamery HERO5 Black (kamera nie jest elementem wyposażenia)
 • Stabilizator systemu Karma
 • Pierścień mocujący do drona Karma
 • Kabel USB-C
 • Smycz na nadgarstek
 • Pasek mocujący

Kompatybilność:

 • HERO5 Black
 • HERO5 Session3
 • HERO4 Black3
 • HERO4 Silver3
 • HERO 6 (wymaga upgrade oprogramowania w gimbalu oraz kamerze)

Sprzedaż ratalna

Santander

Opinie naszych Klientów

 
rzetelna firma

Tax Free

Zwrot podatku dla podróżnych TAX FREE

Przesyłki

paczkomaty
<