Kategorie

GOPRO HERO6 BLACK CHDHX-601-PL DYSTRYBUCJA PL RZESZÓW PRZEMYŚL

Kod: 12779
Producent: GoPro
Dostępność:
Dostępny
Cena brutto: 1 798,00 zł / szt.
Cena netto: 1 461,79 zł / szt.
szt.

Wspomagana przez specjalnie zaprojektowany przez GoPro procesor GP1, HERO6 oferuje zupełnie nową jakość działania, w tym filmy w rozdzielczości 4K60 i 1080p240 oraz najbardziej zaawansowaną stabilizację w historii GoPro.

Z niezwykłą rozdzielczością filmów 4K60 i 1080p240, trwała, wodoszczelna, kompaktowa kamera HERO6 Black wraz z aplikacją GoPro, automatycznie zmienia Twoje przygody w filmy QuikStories o kinematograficznej jakości, którymi możesz podzielić się z kimkolwiek zechcesz. HERO6 oferuje również znacząco poprawiony zakres dynamiki oraz wyższą jakość obrazu przy słabym oświetleniu, co sprawia, że obrazy są jak żywe, a cyfrowy zoom pozwoli Ci zaszaleć.

Rozwijany od podstaw, by zoptymalizować możliwości GoPro, procesor GP1 umożliwił wprowadzenie dwukrotności dotychczasowych klaktaży, oferując poprawioną jakość obrazu, wyższą jakość przy słabym oświetleniu oraz stabilizację wideo znacząco ulepszoną w porównaniu z kamerami HERO poprzedniej generacji. Co najważniejsze, wszystko to GP1 wykonuje automatycznie, umożliwiając użytkownikowi tworzenie kipiących energią filmów i poruszających fotografii bez potrzeby zajmowania się skomplikowanymi ustawieniami. GP1 poprawia również możliwości GoPro w zakresie komputerowego rozpoznawania obrazu oraz uczenia maszynowego, umożliwiając HERO6 analizowanie obrazów i danych sensorycznych, dzięki czemu automatyczne QuikStories będą jeszcze ciekawsze.

Kamera HERO6 Black przekształca Twoje przygody w niesamowite historie QuikStories bezpośrednio na telefonie.
Najnowszy układ scalony GP1, doskonały system stabilizacji obrazu i dwukrotnie większa wydajność sprawiają, że tworzenie doskonałych filmów jeszcze nigdy nie było tak proste. W dodatku sterowanie głosowe i wytrzymała, wodoszczelna konstrukcja powodują, że HERO6 Black jest najlepszą kamerą do dzielenia się swoimi przygodami.
 

Dane techniczne:

 Skład zestawu:

  • kamera GoPro HERO6 Black
  • bateria HERO6 Black
  • ramka montażowa
  • kabel USB C
  • śruba montażowa
  • klips montażowy
  • element samoprzylepny do powierzchni płaskich (deska)
  • element samoprzylepny do powierzchni obłych (kask)
  • brak karty pamięci w zestawie!

 

 

 

 

Sprzedaż ratalna

Santander

Opinie naszych Klientów

 
rzetelna firma

Tax Free

Zwrot podatku dla podróżnych TAX FREE

Przesyłki

paczkomaty