Kategorie

Adapter pierścień systemu COKIN P 82mm zam. P482

Kod: 12106
Producent: Massa
Dostępność:
Dostępny
Cena brutto: 20,00 zł / szt.
Cena netto: 16,26 zł / szt.
szt.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości pierścień firmy MASSA umożliwiający zamocowanie do obiektywu uchwytu do filtrów systemu Cokin P.

Oferowany pierścień to jeden z dwóch elementów będących niezbędnymi, jeżeli chcemy zamocować do obiektywu filtr systemu COKIN P. Posiada gwint umożliwiający wkręcenie w obiektyw. Na jego zewnętrzną część nasuwa się holder - drugi z elementów pozwalających na korzystanie z tego typu filtrów.

Taki system montażu sprawia, że wszystkie filtry stają się uniwersalne - do montażu na innym obiektywie wystarczy kupić identyczny pierścień o odpowiedniej średnicy.

UWAGA: Na tej aukcji mogą mogą Państwo kupić pierścień MASSA w najlepszej cenie - identyczne pierścienie (wystarczy porównać zdjęcia) w ponad dwukrotnie wyższej cenie, są oferowane przez konkurencję pod nazwą "pierścień MASSA DTI". Gwarantujemy, że firma MASSA produkuje tylko jeden rodzaj pierścieni COKIN P - nie istnieją żadne technologie DTI, DG, AN, KNT czy WSA. Jesteśmy bezpośrednim importerem towarów marki MASSA i doskonale znamy jej ofertę. Zalecamy uważne przeglądanie ofert i sceptyczne podejście do tego typu opisów - może się okazać, że zapłacimy nie za jakość, a za... fantazję sprzedającego.

Pierścień wykonany jest z lekkiego aluminium czernionego galwanicznie o dużej trwałości. Po zamocowaniu holdera nie ma luzów, całość trzyma się mocno i pewnie.

Decydując się akcesoria typu COKIN, kupują je Państwo raz do wszystkich obiektywów - nie potrzeba zaopatrywać się w kilka takich samych filtrów o innych średnicach - problem rozwiązuje odpowiedni adapter.


Sprzedaż ratalna

Santander

Opinie naszych Klientów

 
rzetelna firma

Tax Free

Zwrot podatku dla podróżnych TAX FREE

Przesyłki

paczkomaty
<